🛠️ Blog update: CsicsergƑ 🐩

A kommenteket leköltöztettem a jobb alsĂł rĂ©szlegbe egy kinyĂ­lĂł dobozba. MadĂĄrka is ugrĂĄl rajta, hogy magĂĄra vonja a figyelmet. Na nem mintha lennĂ©nek kommentek, de mivel Ășgy nĂ©z ki vĂ©gre talĂĄltam egy kommentrendszert (EchoThread.io), ami olcsĂł, Ă©s jĂłnak is tƱnik, Ă©s az ingyenes verziĂł sincs tele reklĂĄmmal, meg limitĂĄciĂłkkal, be lehet jelentkezni google fiĂłkkal, facebookkal, x-szel is, Ă©s teljesen szemĂ©lyre lehet szabni, plusz mĂĄr idegesĂ­tett, hogy le kell tekerni a lap aljĂĄra a kommentekig - fƑleg hosszabb posztoknĂĄl -, ezĂ©rt Ășgy döntöttem jobb lesz az ott oldalt. Amikor kell, ott van, Ă©s nyitott ĂĄllapotban sem zavar az olvasĂĄsba, amikor nem kell, eldughatĂł.
Claude vĂ©gezte a kĂłdolĂĄs nagy rĂ©szĂ©t, meg a magyarĂ­tĂĄst is - nem kĂŒlönösebben kukacoskodtam vele a fordĂ­tĂĄs minƑsĂ©gĂ©n -, a dizĂĄjn teljesen az enyĂ©m. Szerintem egĂ©sz pofĂĄs lett. 

Címkék